Trabzonspor sezonu açtı! Altyapıdan 5 isim yer aldı

2021-2022 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Trabzonspor, 2022-2023 sezonu hazırlıklarının açılışını yapmış oldu. Sıhhat kontrollerinden geçmek için Trabzon’da toplanan oyuncular yeni sezonun ilk idmanını teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde saat 18.00’de gerçekleştirmiş oldu. Isınma koşusu ile süregelen antrenman, mobilizasyon, denge emek harcamaları, pas emek harcaması, 5’e 2 oyunlar ve geniş alan oyunlarıyla tamamlandı.
SERKAN’IN TEDAVİSİ SÜRÜYOR
Yeni sezonun ilk idmanını sol diz dış menüsküsündeki yırtık sebebiyle ameliyat olan Serkan Asan koltuk değnekleriyle takip ederken; çalışmada A ekip oyuncularından Hamsik, Berat, Yusuf, Kerem, Taha ve Hüseyin yer aldı. ALTYAPIDAN YENİ YÜZLER İLK İDMANDA
Trabzonspor’un altyapısında oynayan kaleciler Hakan Aydın ve Kağan Moradaoğlu, orta saha oyuncusu Behlül Aydın, sol bek Faruk Can Genç ve ön libero oyuncusu Hakan Yeşil kamp ekibine dahil edilerek ilk idmanda yeni ekip dostlarıyla çalıştı. Ulusal takımda oynayan, izinlerini uzatan ve yeni sürem kadrosunda düşünülmedikleri için aktarma görüşmeleri yapmak suretiyle izin verilen oyuncular ilk idmana katılmadı.  
Bordo mavililer, yarın yapılacak çift idmanla yeni sürem hazırlıklarına devam edecek.

Son Dakika Haberler